مشاوره ویژه کنکور 98

مشاوره کنکور ۹۸ در شیراز :

از تفاوت های کنکور سال ۹۸ با سال های پیش برگزاری دو کنکور مجزا برای دانش آموزان نظام جدید و داوطلبان نظام قدیم است که حساسیت کنکور سال ۹۸ نسبت به سال های گذشته بالاتر برده است، از یکسو آخرین سالی است که کنکور به سبک قدیم برای داوطلبان نظام قدیم برگزار خواهد شد و از سوی دیگر با توجه به اینکه امسال نخستین سالی است که کنور به سبک نظام جدید برگزار خواهد شد هنوز منابع مناسبی جهت آمادگی در آزمون کنکور نظام جدید وجود ندارد.

گروه مشاوره مهندس صادق طاهری با تجربه موفق چندین ساله آماده است تا برای داووطلبان کنکور ۹۸ برنامه ویژه و خاص خود را جهت موفقیت در کنکور رشته های تجربی ، ریاضی ، انسانی ، زبان و هنر ارائه نماید.

باتوجه به این که هنوز منابع مناسبی جهت دانش آموزان نظام جدید جهت شرکت در کنکور سراسری ۹۸ شکل نگرفته است ، گروه مشاوره مهندس طاهری اقدام به تدوین و تهیه منابع به روز و متناسب با سطح کنکور سراسری برای دانش آموزان خود می نماید.

گروه مشاوره مهندس طاهری امسال برای نهمین سال متوالی ( از ۸۹ تا کنون ) اقدام به پذیرش داوطلبان کنکور سراسری و همچنین دانش آموزان متوسطه دوم به صورت حضوری در شیراز و غیر حضوری در سایر نقاط با کیفیتی برتر و سرآمد می نماید.

بهترین مشاور کنکور شیراز و فارس

خدمات:

مشاوره و برنامه ریزی درسي و انتخاب رشته برای کنکور
ارائه روش های صحیح مطالعه و يادگيري
مشاوره حضوری و غیر حضوری برای دانش آموزان شیراز و سایر نقاط
معرفی منابع برتر کنکور
تهیه و تدوین منابع کنکور
مديريت و كنترل استرس، ترس و اضطراب
مشاوره در زمينه انتخاب رشته تحصیلی

برای کسب اطلاعات و ثبت نام با شماره ۰۹۱۷۴۴۵۷۱۴۴ تماس بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *