پروژه جمع بندی ریاضی کنکور مهندس طاهری

2+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar

تدریس ریاضی کنکور مهندس طاهری
پروژه جمع بندی ریاضی کنکور ۹۷

با سلام .
اکنون که به ماه های پایانی کنکور ۹۷ نزدیک می شویم نیاز به بازخوانی اصولی و با کیفیت، جهت آمادگی هر چه بیشتر در سر جلسه کنکور بیش از پیش احساس می شود.

امسال هم چون چندین سال گذشته با یاری پروردگار اقدام به برگزاری کلاس های جمع بندی ریاضیات کنکور در شیراز با کیفیتی در خور شهر شیراز میکنم . باید ذکر کنم اثرات و نتایج پروژهدهای ریاضی در سال های گذشته مرا شگفت زده کرده و مطمئنم که امسال هم نتایج بسیار خوبی با زحمات دانش آموزان شرکت کننده و پروژه با کیفیت بنده حاصل خواهد شد.

در این پروژه شما با حضور سر کلاس از تکنیک حل تستی مهم ترین سوالات کنکور و بررسی دقیق آنها بهره خواهید برد، سر کلاس مهم ترین سوالات کنکور بذای شما عزیزان حل خواهد شد . همچنین با شرکت در امتحانات پروژه و رفع اشکال آنها به حد قابل قبولی از آمادگی می رسید .

برای شما عزیزان شش سری سوالات تستی تحت عنوان پروژه برای حل در منزل آماده شده است، سعی شده این سوالات جوری چینش شوند که هم سطح با سوالات کنکور و همچنان بسیار شبیه به تفکرات طراحان کنکور باشند تا شما با حل این سوالات بتوانید قبل از کنکور سوالات شبیه به کنکور امسال را تجربه کرده باشید. سعی شده پاسخ این سوال ها به بهترین نحو نوشته شود تا جنبه آموزشی آن پر رنگ تر شود و کاملا از هر جهت سوال بررسی شده باشد.

شروع این کلاس ها اردیبهشت ماه خواهد بود و توصیه بنده با توجه به نتایج سال های پیش این است که در این پروژه شرکت کنید . هزینه در نظر گرفته شده برای این پروژه مبلغ ۵۵۰ هست که سعی شده مبلغی باشه که همه دوستان عزیز بتونن شرکت کنند و بهره کافی ببرند .

ترتیب پروژه به شرح زیر می باشد:

۱) درجه دو قدرمطلق براکت تابع هندسه مختصاتی
۲) مثلثات دنباله نمایی
۳) حدوپیوستگی و مشتق
۴) کاربرد و انتگرال
۵) احتمال و ترکیبیات و امار
۶)هندسه مقاطع و ماتریس
و دو پروژه آزمون های جامع

تدریس ریاضی کنکور مهندس طاهری
پروژه جمع بندی ریاضی کنکور ۹۷

لطفا برای ثبت نام به شماره خودم یعنی ۰۹۱۷۴۴۵۷۱۴۴ پیام بدید .

موفق باشید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *