آخرین اخبار انتخاب رشته – مهندس صادق طاهری

0

با سلام .

به ایام انتخاب رشته کنکور ۹۷ نزدیک می شویم .

آگاهی از آخرین تغییرات دفترچه و قوانین و همچنین مطلع بودن از تغییر ظرفیت رشته های دانشگاهی ، رشته محل هلی جدید ، رشته های خاص و بورسیه و استفاده از آن ها میتواند هر چه بیشتر به شما در کسب نتیجه عالی و قبولی شما در انتخاب رشته کنکور ۹۷ کمک کند.

مرکز انتخاب رشته کنکور مهندس صادق طاهری با آنالیز دقیق اخبار دانشگاه ها و آگاه سازی شما داوطلبان عزیز امسال هم همچون ۹ سال گذشته برای انتخاب رشته تخصصی در شهر شیراز آماده ارایه خدمات به شما عزیزان است.

در این نوشته که تا پایان ایام انتخاب رشته مدام بروز می شود آخرین تغییرات رشته محل های دانشگاهی به اطلاع شما می رسد.

۱- طبق اعلام دانشگاه اراک در سال تحصیلی آتی سه رشته ی جدید مدیریت صنعتی ، آمار و صنایع دستی به رشته محل های این دانشگاه اقزوده خواهند شد.

۲-طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در سال تحصیلی آتی دو رشته ی جدید علوم تغذیه و تکنولوژی پرتوشناسی به رشته مهل های این دانشگاه افزوده خواهند شد که خبر بسیار خوبی برای داوطلبین رشته تجربی امسال است.

۳-طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در سال تحصیلی آتی رشته ی تکنولوژی پرتوشناسی به رشته های قابل انتخاب در این دانشگاه افزوده خواهد شد که خبر بسیار خوبی برای داوطلبین رشته تجربی امسال است.

برای انتخاب رشته حضوری در شیراز می توانید با شماره ۰۹۱۷۴۴۵۷۱۴۴ تماس بگیرید ، امسال هم هم چون ۹ سال گذشته انتخاب رشته غیر حضوری برای داوطلبانی که نمی توانند به صورت حضوری از خدمات مرکز انتخاب رشته مهندس صادق طاهری بهره ببرند موجود هست که برای هماهنگی باید با شماره ۰۹۱۷۴۴۵۷۱۴۴ تماس بگیرید.

آدرس : شیراز ، میدان گاز ، خیابان آزادی ، کوچه شماره ۱۳ ، طبثه سوم واحد ۶

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *