معرفی رشته حقوق

یکی از محبوب ترین رشته های گروه علوم انسانی رشته حقوق است.رشته ی حقوق رتبه‌ ی اول را در بین رشته های دانشگاهی علوم انسانی دارد.

انتخاب رشته در شیراز توسط صادق طاهری

انتخاب رشتع دانشگاه در شیراز توسط صادق طاهری مشاور برجسته شیراز

دانلود دفترچه‌های کنکور سراسری ۹۸

امروز دفترچه های کنکور ۹۸ در سایت سازمان سنجز بارگذاری شده است که شما میتوانید آن‌ها را از این جا دانلود کنید. دانلود دفترچه کنکور تجربی ۹۸ دانلود دفترچه کنکور ریاضی ۹۸ دانلود دفترچه کنکور انسانی ۹۸ دانلود دفترچه کنکور هنر و زبان خارجی ۹۸ دفترچه راهنماي ثبت نام و انتخاب رشته براي پذيرش دانشجو.

انتخاب رشته کنکور ۹۸

گروه انتخاب رشته کنکور TNT (مهندس صادق طاهری) آماده ارائه خدمات به دانش‌آموزان عزیز است. این گروه که سابقه کاری و درخشانی در این زمینه دارند  به سرپرستی مهندس صادق طاهری به روش دستی انتخاب رشته انجام میدهند. پروسه انتخاب رشته به این صورت است که در روز اول انتخاب رشته به صورت سیستمی و.

مرکز تخصصی انتخاب رشته شیراز

تخصصی ترین مرکز انتخاب رشته در شیراز

هر آنچه باید درباره مشاوره و برنامه ریزی بدانیم

با جدیدترین و بهترین روش مشاوره و برنامه ریزی برای موفقییت در کنکور 1402 با توجه به تغییرات جدید، اشنا شوید.

روش مطالعه زیست شناسی کنکور

مدت زمان مطالعه مقاله: ۸ دقیقه روش مطالعه زیست شناسی کنکور زیست شناسی یکی از دروس اختصاصی و بسیار مهم در کنکور است و کسب درصد مناسب در این درس برای همه داوطالب ها و دانش آموزان رشته علوم تجربی امری اساسی به حساب می آید. هر چند می تواند بسیار سرگرم کننده و جذاب.

معرفی بهترین معلم های فیزیک شیراز

معرفی و لیست برترین اساتید فیزیک کنکور شیراز همواره انتخاب استاد خوب برای درس فيزیک از دغدغه های کنکوری ها و دانش آموزان متوسطه بوده است.  استاد خوب فیزیک شخصی است که اولا با اتکا به رتبه کنکور و تحصیلات مرتبط دانشگاهی سطح بالای خود دارای سواد عالی این درس باشد.  همچنین در تدریس و.

قبولی در ۲۰ روز

با ۲۰ روز مطالعه قبول شویم! رشته های پرستاری و دانشگاه فرهنگیان از محبوبیت بالایی در زمان انتخاب رشته برخوردار هستند.  اگر داوطلبی هستید که به هر دلیلی مطالعه کافی نداشته اید و در مدت زمان باقی مانده راهکاری به ذهنتان نمیرسد، نا امید نشوید. تیم مشاوره کنکو تی ان تی برنامه مطالعاتی برای قبولی.