تدریس فیزیک و ریاضی

با سلام.

آشنایی با صادق طاهری مدرس کنکور : 

۱- کسب رتبه سه رقمی کنکور سراسری 

۲-عضو دفتر استعداد های درخشان 

۳-دانش آموخته رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه شیراز و …

اهمیت فیزیک و ریاضی در کنکور تجربی و ریاضی:

خب بریم سراغ اصل مطلب، دیگه کمتر کسی هست که از اهمیت دروس فیزیک و ریاضی در کنکور سراسری غافل باشه. و برای قبولی در رشته های تاپ باید درصد بالایی برای دروس فیزیک و ریاضی بزنید. بوئجه بندی کنکر به این صورته که در کنکور با ۳۰ تست فیزیک و ۳۰ تست ریاضی مواجه خواهید شد. زمان پاسخگویی برای تست های فیزیک ۳۷ دقیقه یعنی هر تست حدودا ۷۲ ثانیه و برای درس ریاضی زمان پاسخگویی ۴۷ دقیقه در نظر گرفته شده است، پس برای پاسخگویی به هر تست ریاضی حدودا ۹۰ ثانیه زمان خواهید داشت. 

در کنکور رشته ریاضی هم با ۵۵ تست درس ریاضی و ۴۵ تست درس فیزیک مواجه هستید. زمان پاسخگویی در نظر گرفته برای درس ریاضی ۸۵ دقیقه و برای درس فیزیک ۵۵ دقیقه در نظر گرفته شده است. بنابراین شما برای پاسخگویی هر تست درس ریاضی تقریبا ۹۲ ثانیه و برای هر تست درس فیزیک ۷۳ ثانیه زمان خواهید داشت. 

 

کلاس کنکور

روش تدریس صادق طاهری درفیزیک و ریاضی کنکور:

حمله معروفی است که میگوید مکانیک بهشت ریاضیات است. با توجه به رشته تحصیلی من در دانشگاه، دید بسیار خوبی به دروس فیزیک و ریاضی کنکور دارم و همواره سعی کرده ام که در کلاس هایم بتوانم با آموزش پایه ای و اصولی، مفاهیم دروس فیزیک و ریاضی را به دانش آموزانم منتقل کنم. کنکور های اخیر هم ثابت کرده اند که فقط با دانستن چند نکته و روش تستی نمی توانید از پس حل سوالات دروس فیزیک و ریاضی کنکور بر بیایید. بنده در تدریس هایم ضمن آموزش مفهومی فیزیک و ریاضی به شما یاد می دهم چگونه تست ها را با تسلط بالا در زمان بسیار کوتاه حل کنید و به رشته و دانشگاه دلخواهتان نزدیک شوید. 

اطلاعات در مورد کلاس های حضوری و آنلاین:

در دوران کرونا تقریبا تمام کلاس ها به صورت آنلاین برگزار میشود با کیفیت عالی، و به جرات میگویم به دلیل استفاده از ابزار مناسب بعضا کیفیتی بالاتر نسبت به کلاس های حضوری داشته است. از دیگر خوبی های کلاس آنلاین این است که دانش آموزان و داوطلبان شرکت در کنکور سراسری از هر شهری می توانند در این کلاس ها شرکت کنند، شما در زیر می توانید نمونه تدریس آنلاین کلاس های صادق طاهری را مشاهده کنید. کلاس های حضوری هم بعد از گذر از پاندمی کرونا کما فی السابق برگزار خواهند شد.

کلاس های فیزیک و ریاضی خصوصی یا گروهی:

به اطلاع شما میرسانیم که کلاس های فیزیک و ریاضی کنکور هم به صورت خصوصی و هم به صورت گروه های چند نفره برگزار می شوند.شما می توانید با توجه به سطح خود و یا مباحث مورد نظر در کلاس های خصوصی یا گروهی صادق طاهری شرکت فرمایید. در زیر عکس یکی از کلاس های گروهی(پیش از کرونا) به تدریس صادق طاهری مشاهده میکنید. 

کلاس کنکور شیراز

مجموعه تست فیزیک گرد اوری شده از آزمون های علوی:

مجموعه تست های فیزیک زیر توسط صادق طاهری گرد آوری شده است. منبع این تست ها آزمون های علوی می باشد، از لینک زیر تست ها را دانلود کنید.  

سوال- فیزیک دهم – علوی

پاسخ – فیزیک دهم – علوی

سوال – فیزیک یازدهم – علوی

پاسخ – فیزیک یازدهم – علوی

سوال – فیزیک دوازدهم – علوی

پاسخ – فیزیک دوازدهم – علوی

مجموعه تست ریاضی دهم از تستر:

مجموعه تست های زیر مربوط به تست های ریاضی پایه دهم هستند که توسط صادق طاهری مدرس برتر ریاضی کنکور کشور از آزمون های تستر گرد آوری شده اند. بی شک با شرکت در کلاس های ریاضی صادق طاهری و همچنین استفاده از این منابع بی نظیر به راحتی می توانید به کسب در صد صد در کنکور فکر کنید.

ریاضی دهم- تستر- – پرسش

ریاضی دهم – تستر – پاسخ

مجموعه تست ریاضی یازدهم از تستر:

در زیر مجموعه تست های گرد آوری شده از تستر را ملاحظه میفرمایید. کار گردآوری این تست ها توسط صادق طاهری مدرس برتر کنکور انجام شده است. این تست ها برای دانش آموزان پایه یازدهم رشته تجربی و همچنین درس حسابان ۱ دانش آموزان رشته ریاضی و فیزیک مناسب می باشد. 

ریاضی یازدهم-تستر-پرسش

ریاضی یازدهم-تستر-پاسخ

مجموعه تست ریاضی دوازدهم از تستر:

تست های زیر از آزمون تستر انتخاب شده اند و شامل تست های ریاضی دوازدهم رشته تجربی هستند. البته دانش آموزان رشته ریاضی هم می توانند برای درس حسابان ۲ خود از تست های زیر استفاده کنند. برای دانش آموزانی که در کلاس های ریاضی من شرکت میکنند منابع تستی با کیفیت زیادی آماده میکنم تا با حل آنها به راحتی از پس تست های کنکور بر بیایند.

ریاضی دوازدهم – تستر – پرسش

ریاضی دوازدهم – تستر – پاسخ تشریحی

رتبه های برتر کنکور ۱۴۰۰:

در کنکور ۱۴۰۰ هم همچون سال های گذشته دانش آموزان کلاس های فیزیک و ریاضی صادق طاهری به لطف خداوند و تلاش دانش آموزان و تدریس مفهومی-تکنیکی صادق طاهری نتایج درخشانی به دنبال داشت. 

در زیر تصویر جشنی کوچک از دانش آموزان موفق کلاس های صادق طاهری در کنکور ۱۴۰۰ را ملاحظه میفرمایید که در کنکور سراسری موفق به قبولی در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و حقوق شده اند. 

نتایج درخشان کلاس های صادق طاهری

مجموعه تست فیزیک دهم – سطح دشوار:

در ادامه تست های فیزیک دهم سطح دشوار برای شما آماده شده است. این تست ها اکثرا تالیفی هستند و هدف از آنها کسب مهارت بسیار بالا در درس فیزیک پایه دهم می باشد. دانش آموزان برتر پس از حل تست های عادی به حل این پرسش ها بپردازند. 

پرسش فیزیک دهم سطح دشوار

پاسخ فیزیک دهم سطح دشوار

 

مجموعه تست فیزیک یازدهم – سطح دشوار:

در ادامه تست های فیزیک یازدهم سطح دشوار برای شما آماده شده است. این تست ها اکثرا تالیفی هستند و هدف از آنها کسب مهارت بسیار بالا در درس فیزیک پایه یازدهم می باشد. دانش آموزان برتر پس از حل تست های عادی به حل این پرسش ها بپردازند. 

پرسش فیزیک یازدهم سطح دشوار

پاسخ فیزیک یازدهم سطح دشوار

مجموعه تست فیزیک دوازدهم – سطح دشوار:

در ادامه تست های فیزیک دوازدهم سطح دشوار برای شما آماده شده است. این تست ها اکثرا تالیفی هستند و هدف از آنها کسب مهارت بسیار بالا در درس فیزیک پایه دوازدهم می باشد. دانش آموزان برتر پس از حل تست های عادی به حل این پرسش ها بپردازند. 

پرسش فیزیک دوازهم- دشوار

پاسخ فیزیک دوازدهم – دشوار

تست های خوشخوان-فیزیک یازدهم:

در ادامه تست های فیزیک یازدهم از منبع خوشخوان آماده شده است. همانطور که ملاحظه میکنید تا کنون سعی کردم تست های بسیار متنوع برای پیشرفت شما آماده شود. امیدوارم با کار کردن این منابع به تسلط بالا برسید. 

فیزیک یازدهم-خوشخوان-پرسش

فیزیک یازدهم-خوشخوان-پاسخ

تست های خوشخوان-فیزیک دوازدهم:

در ادامه تست های فیزیک دوازدهم از منبع خوشخوان آماده شده است. همانطور که ملاحظه میکنید تا کنون سعی کردم تست های بسیار متنوع برای پیشرفت شما آماده شود. امیدوارم با کار کردن این منابع به تسلط بالا برسید. 

فیزیک دوازدهم-خوشخوان-پرسش

فیزیک دوازدهم-خوشخوان-پاسخ

مجموعه تست حسابان یازدهم:

برای دانش آموزان رشته ریاضی فیزیک، تست های حسابان ۱ پایه یازدهم گرد آوری شده است. این تست ها از کیفیت بالایی برخوردارند و حل آنها در کنار کتاب کار توصیه می شود. 

مجموعه تست حسابان یازدهم

مجموعه تست حسابان و ریاضیات پایه کنکور:

در این مجموعه تست های حسابان یازدهم و دوازدهم و همچنین ریاضی پایه گرد آوری شده است. منبع این تست ها از کنکور های دهه ۹۰ می باشد و مناسب آمادگی کنکور رشته ریاضی است. 

حسابان و ریاضیات پایه – تست کنکور دهه ۹۰

مجموعه تست ریاضیات تجربی کنکور:

در این مجموعه تست های کنکور دهه ۹۰ درس ریاضی تجربی گرد آوری شده است. منبع این تست ها از کنکور های دهه ۹۰ می باشد و مناسب آمادگی کنکور رشته تجربی است. 

ریاضیات تجربی – تست کنکور دهه ۹۰

مجموعه سوال امتحان تشریحی فیزیک دهم:

سوال امتحان تشریحی

این صفحه مداما با بهترین منابع دروس فیزیک و ریاضی توسط صادق طاهری به روز رسانی می شود....